Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bedava Sohbet Odaları
#1
Yeni arkadaşlıklar kurmak ve çevrenizi genişletmek için tüm Türkiye’ye hizmet veren Asksohbet, sohbet kanallarıyla 81 ilden kişilerle tanışarak, kendinizi geliştirmenize imkân sağlamakta. Hizmetimizden faydalanmanız için isterseniz şifre oluşturabilir, isterseniz yalnızca kullanıcı adınızı belirterek, giriş yapabilirsiniz. 
Her gün sohbet odalarında binlerce kişiye sohbet imkânı sağlayan Asksohbet, sohbet siteleri arasında güvenli ve kesintisiz bir vermekte. Böylece konuşmalarınızı herhangi bir kopukluk olmadan, güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İsteyen kullanıcılar için radyo imkânı da sağlayan sitemiz ile oturduğunuz yerden ülkemizin farklı coğrafyalarında yaşayan insanlarıyla tanışabilir, yeni tecrübeler edinebilirsiniz!
Kullanıcı Güvenliği İle Konuşun
Sohbet siteleri içerisinde Asksohbet, sizlerin güvenliğine ve kişisel bilgilerine saygı duymakta. Bu nedenle sizlere ait olan tüm bilgiler, özel saklanmakta.
Mobil Sohbet İmkânı
Aşikâr olarak herkes, günün her vakti bilgisayar kulllanamaz. Bu nedenle Asksohbet, hem Android, hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlar için mobil sohbet bulundurmakta.
Bunu indirmek için, cihazınıza ait App Store’a girmeniz ve “Asksohbet” yazmanız yeterli. Aynı zamanda sitemizde de yükleme butonları olup, APK dosyasını cihazınıza indirecektir. Mobil sohbet ardından otomatik olarak kurulacağı için, tek yapmanız gereken beklemek.
Sonrasında hemen sohbet odalarımıza giriş yaparak, telefon üzerinden mobil sohbet yapmanın avantajını bulunduğunuz herhangi bir yerde yaşayabilirsiniz! 7 gün 24 saat bağlanma fırsatı olan mobil sohbet, tıpkı bilgisayar seçeneğinde olduğu gibi güvenli bir kullanım sunmakta.
Masaüstünden Bağlanın
Eğer sohbet sitesine WEB üzerinden bağlanamıyorsanız ya da tercih etmiyorsanız, masaüstü programımız da mevcut! Tek yapmanız gereken web sitemize giriş yaptıktan sonra, ilgili sekmeden kurulum dosyasını indirmek.
Ardından sadece 1-2 dakika gibi kısa süre içinde herhangi bir sorun yaşamadan aynı sohbet keyfini, masaüstünde görebilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi