Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eşya Depolama - Ev Eşyası Depolama
#1
Temiz, kuru ve güvenli depolama alanları sağlıyoruz. Değerli eşyalarınızı depolama sırasında koruyoruz. Mobilyalarınızı veya elektronik eşyalarınızı saklamanız için size değerli ipuçları veriyoruz ve mükemmel bir çözüm bulmanıza yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanması bir numaralı önceliğimizdir! Bunun için ellerimizi ateşe koyuyoruz.
Bazı depolama hizmeti sağlayıcıları, depolama merkezlerinde depolayacağınız eşyaların taşınması için ücretsiz nakliye kaynağı sağlar. Eşya depolama, eşyalarınızın evden veya ofisten depolama merkezine taşınmasının yanı sıra size ulaşım kolaylığı sağlar. Bununla birlikte, Rumeli eşya depolama politikasına göre bazen eşyalarınızı ve envanterinizi taşımak için kamyonlar için ekstra ücret ödemeniz gerekir. İstanbul depolama, yanınızda taşıyamadığınız zamanlarda eşyalarınızı güvende tutmak için iyi bir yer ve fikirdir. Bununla birlikte, kendi kendine depolama hizmetlerinin olanakları, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre değişir ve bunun için gerekli olan tüm şeyleri anlamanız gerekir. 
Envanterinizi güvenli bir yerde saklamak için en iyi depolama İstanbul eşya depolama hizmetlerini bulmak sizin sorumluluğunuzdadır. Eşyalarınızın depolanması için temiz, kuru ve güvenli alanlar sağlıyoruz. Eşyalarınızı güvenle saklamamıza yardımcı olabilirsiniz. En önemli şey, her şeyin temiz ve kuru saklanmasıdır.Mobilyaları, şilteleri ve kutu yaylarını uygun kapaklarla koruyun.Doğal liflerden yapılmış giysiler, perdeler, kilimler, duvar askıları ve diğer her şey temiz ve kuru saklanmalıdır. Aksi takdirde, larvalar, güveler ve diğer böcekler, depolama süresi boyunca karanlıkta yemeklerini yemeye devam ederler.
Ev eşyası depolama ile eşyalarınızı nasıl depolarsınız bunlara dikkat edin. Tencere, tava, saklama kapları, kurabiye kutuları, tost makineleri ve benzerlerinde yiyecek artıkları bırakmayın.Kutuları kapatılabilecek şekilde paketleyin, açık kutular üst üste konulamaz ve bu nedenle gereksiz yer kaplar.Mobilyaların üzerine etiket veya yapışkan bant yapıştırmayın.Gevşek ürünler vermeyin. Öğeler doğru şekilde paketlenmemişse, depolamadaki hasar riski normal bir hareketten daha fazladır.Elektrikli süpürge torbasını toz torbasından çıkarın.Buharlı ütüdeki suyu boşaltın.Giysilerin kurumasını bekleyin (yalnızca altı aydan uzun süre saklamak için gereklidir).Daha uzun süre saklandığında, çamaşır makinesi, buzdolabı, vb. Kauçuklarının talk pudrası ile korunması arzu edilir.Çamaşır makinesini, çamaşır makinesini, buzdolabını vb. İyice kurulayın.Elektrikli ekipman, sakladığınız takdirde en iyi orijinal ambalajında saklanır. Uzaktan kumanda, saatler ve benzerlerindeki pilleri çıkarın.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi